تغذیه کردن امنیت آمریکا مذاکرات وزارت خارجه

تغذیه کردن: امنیت آمریکا مذاکرات وزارت خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی اعلام آخرین مهلت جهت ثبت‌نام متقاضیان طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک در اطلاعیه گفت :شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به آمادگی کامل جهت اجرای طرح ترافیک جدید، برنامه‌ای جهت تمدید مهلت اعلام‌شده

اعلام آخرین مهلت جهت ثبت‌نام متقاضیان طرح ترافیک

اعلام آخرین مهلت جهت عضویت متقاضیان طرح ترافیک

عبارات مهم : ایران

سازمان حمل و نقل و ترافیک در اطلاعیه گفت :شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به آمادگی کامل جهت اجرای طرح ترافیک جدید، برنامه ای جهت تمدید مهلت اعلام شده است ندارد.

به گزارش مهر، پیرو اطلاعیه های قبلی شرکت حمل و نقل و ترافیک در خصوص طرح ترافیک سال ۱۳۹۷ به اطلاع عموم شهروندان می رساند که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به آمادگی کامل جهت اجرای طرح ترافیک جدید، برنامه ای جهت تمدید مهلت اعلام شده است ندارد و طرح ترافیک امسال را طبق ضوابطی که از قبل تعیین و اطلاع رسانی شده است هست، از روز پانزدهم اردیبهشت ماه شروع خواهد کرد.

شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنبال طی مراحل تصویب و تأیید طرح ترافیک ۱۳۹۷ در مراجع قانونی ذی ربط، فرایند اجرایی این طرح در حوزه های زیرساختی، نرم افزاری، سازمانی و اطلاع رسانی را نیز به انجام رساند. تا آخر فروردین ماه دوربین های خروجی محدوده طرح تکمیل و دوربین های دیگر کنترل و برطرف اشکال شد، سامانه اینترنتی با توجه به نیازهای طرح تازه کامل شد و عضویت های عمومی نیز شروع شد. بدهید ترتیب معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران طبق وقت بندی اعلام شده، آماده اجرای طرح از ابتدای اردیبهشت ماه بود.

اعلام آخرین مهلت جهت ثبت‌نام متقاضیان طرح ترافیک

اما با توجه به درخواست های مکرر بعضی از شهروندان و دستگاه های اجرایی که هنوز نتوانسته بودند اطلاعات خود را به طور کامل در سامانه وارد کنند، این معاونت با هماهنگی با سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تصمیم گرفت جهت همراهی با این عزیزان جهت اینکه وقت کافی جهت انطباق با شرایط تازه اجرای طرح ترافیک وجود داشته باشد و در وقت شروع طرح شهروندان هیچ نگرانی از اجرای طرح تازه نداشته باشند، اجرای آن را به روز شنبه ۱۵ اردیبهشت موکول کند.

لذا از عموم مردم می خواهیم در روزهای باقی مانده نسبت به عضویت در سامانه «تهران من» به نشانی اینترنتی my.tehran.ir و افزودن مشخصات خودروی خود اقدام کنند و چنان چه قصد ورود به محدوده طرح ترافیک از ۱۵ اردیبهشت ماه را دارند، کار عضویت را به روزهای آخر موکول نکنند.

سازمان حمل و نقل و ترافیک در اطلاعیه گفت :شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به آمادگی کامل جهت اجرای طرح ترافیک جدید، برنامه‌ای جهت تمدید مهلت اعلام‌شده

تنها کار مهم که همه متقاضیان طرح ترافیک روزانه باید انجام دهند، مراجعه به سامانه و عضویت در این سایت هست. شارژ حساب شهروندی و خرید روزهای ورود به محدوده بعد از شروع اجرای طرح ترافیک نیز در همین سامانه انجام خواهد شد. متقاضیان می توانند در آخر هر هفته، مجوز روزانه طرح ترافیک را جهت تمام روزهای هفته بعد خریداری (رزرو) کنند. عموم مردم نیازی به شارژ ابتدایی حساب شهروندی خود ندارند و تنها باید قبل از خرید طرح ترافیک هر روز، به میزان حداکثر هزینه تردد آن روز (۳۶ هزار تومان)، حساب خود را شارژ کرده باشند.

هیچ یک از متقاضیان طرح ترافیک روزانه و سالانه، نیاز به مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ندارند؛ غیر از دو گروه: ۱. متقاضیان بهره مندی از امتیاز تردد رایگان ساکنان محدوده طرح (یک بار خروج تا ساعت ۸:۳۰ صبح و یک بار ورود بعد از ساعت ۱۷ عصر) که باید مدارک سکونت خود را طبق آنچه در اطلاعیه شماره سه اعلام شده، در دفاتر به تأیید برسانند. ۲. دارندگان خودروهای هیبریدی و برقی که باید مدارک ماشین را در دفاتر ارائه کنند. مراجعه این دو گروه به دفاتر نیز مهلت ندارد و در هر زمانی از سال، با ثبت و ارائه مدارک سکونت یا ماشین و تأیید آن در دفاتر خدمات، می توانند از مزایای مربوط بهره مند شوند.

از عموم شهروندان دعوت می کنیم که اطلاعیه های قبلی شرکت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به طرح ترافیک سال ۱۳۹۷ را به دقت مطالعه کنند. متن کامل این اطلاعیه ها در وب سایت شرکت به نشانی trafficorg.tehran.ir قابل دسترسی هست. در صورتی که بعد از مطالعه این اطلاعیه ها باز هم پرسش و ابهامی وجود داشت، شماره تلفن ۱۳۷ داخلی ۵ به طور شبانه روزی پاسخگوی شهروندان محترم هست. همچنین با مراجعه به وب سایت شرکت در بخش «تماس با ما» امکان ارسال سوالات و دریافت پاسخ آنها از طریق پست الکترونیک وجود دارد.

اعلام آخرین مهلت جهت ثبت‌نام متقاضیان طرح ترافیک

واژه های کلیدی: ایران | ترافیک | اطلاعیه | شهرداری | اجرای طرح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs